Široký výber profesionálnych IT služieb.

Dokážeme dodať dobre premyslený a overený MVP už za 2-4 týždňov. Náš prístup zameraný na podnikanie a rokmi overené efektívne procesy vychádzajú zo skúseností s viacerými startupmi.

MOBILNÉ APLIKÁCIE

Aplikácie s moderným štýlom, navrhnuté presne pre váš biznis alebo jedinečný nápad.

Na pohybovom poli vývoja moderných aplikácií kráčame s eleganciou už viac ako 7 rokov. Našu bohatú zručnosť transformujeme do ohromujúcich diel a aplikácií, ktoré spolu súčasne využíva tisíce aktívnych zákazníkov na Slovensku a v Česku.

Ako môže pomôcť náš vývoj vášmu nápadu?

Lacný vývoj

Náš tím má súbor osvedčených postupov, šablón, rámcov a vopred vytvorených služieb, ktoré nám pomáhajú dodať váš produkt mimoriadne rýchlo a efektívne.

Rýchle demo

Už do dvoch týždňov vám prinášame prvú skúšobnú verziu vašej mobilnej aplikácie, ktorú si môžete vyskúšať na vlastnej koži.

Nasadenie

Po úspešnom testovaní vašu mobilnú aplikáciu rýchlo nasadíme na renomované obchody ako Google Play, Apple Store a Huawei App Gallery, čo posilní vašu prítomnosť a dosah.

Marketing

Mobilné aplikácie môžu byť efektívnym spôsobom propagácie a marketingu pre firmy, ktoré ich využívajú. Aplikácie môžu obsahovať reklamy, odporúčania a zľavy pre zákazníkov, ktoré by ich mohli motivovať k nákupu.

WEBOVÉ STRÁNKY

Nádherne a editovateľne web stránky pre váš biznis.

Našou zručnosťou vytvoríme pre vás neodolateľnú webovú stránku, ktorá nielen okúzli svojou krásou, ale aj poskytne jednoduchú možnosť prispôsobenia podľa potrieb vášho podnikania alebo kreatívnej myšlienky. Veríme, že mnohí dnešní tvorcovia webových stránok sa snažia vytiahnuť z vás čo najviac peňazí, zatiaľ čo my veríme, že vytvorenie skvelého webu môže byť hotové už do jedného dňa.

NAŠE VŠETKY SLUŽBY

Všetko čo potrebujete ovládame a dokážeme.

Vaša potreba je pre nás zdrojom inšpirácie. Naša oddanosť vám je nekonečná. Nezáleží na tom, či máte veľký podnikateľský sen alebo malý osobný projekt – sme tu pre vás so všetkou našou expertízou a vášňou, aby sme vašu víziu premenili na skutočnosť. Nech ide o vývoj softvéru, tvorbu webu alebo vytvorenie mobilnej aplikácie, vaša spokojnosť je našou prioritou. Veríme, že vaša cesta k úspechu a inováciám začína práve tu, s nami.

KONZULTÁCIA ZADARMO

Zavolajte si s naším konateľom Adamom a začnite konzultovať o svojom nápade ešte dnes!